Candy - FIDCP X625 L
0 / 5
0 / 5
Sütő, Kapacitás (l): 70, Programok száma: 7 + világítás, Nyomógombok, 2 biztonságiüveg
| Termék ID: | #3564578 |
| Felolvasztás: | Van |
| Grill: | Van |
| Hőlégbefúvás: | Van |
| Kijelző: | Van |
| Magasság: | 59.5 cm |
| Mélység: | 56.8 cm |
| Multifunkciós: | Igen |
| Szélesség: | 59.5 cm |
| Típus: | Elektromos sütő |
| Tisztítás: | Gőztisztítás |
| Űrtartalom: | 70 liter |