Candy - FMBC P955S E0
0 / 5
0 / 5
WiFi
Acoustic signal for the end of baking
| Termék ID: | #3564887 |
| Grill: | Van |
| Kijelző: | Van |
| Magasság: | 59.5 cm |
| Mélység: | 56.8 cm |
| Multifunkciós: | Igen |
| Szélesség: | 59.5 cm |
| Tisztítás: | Katalitikus |
| Űrtartalom: | 70 liter |