CATA - MD 6106 X (07033303)
0 / 5
0 / 5
60 cm széles, beépíthető, multifunkciós sütő,
sütőtér űrtartalma: 60 liter,
6 funkció: grill ventilátorral, dupla grill, grill, hagyományos sütés ventilátorral, hagyományos sütés, alsó sütés,
hőfoktartomány: 50 C - 250 C,
LED kijelző,
elektronikus vezérlés,
tekerőgombos vezérlés,
1 zsírfelfogótálca,
1 grillárcs,
dupla üveg sütőtérajtó,
belső sütőtér világítás,
5 sütési szint,
AquaSmartSystem sütőtér tisztítás,
energiaosztály: A,
méretek: (mag. /szél. /mély. ): 595/595/507 mm,
| Termék ID: | #3564010 |
| Energiaosztály: | A |
| Grill: | Van |
| Kijelző: | Van |
| Magasság: | 59.5 cm |
| Mélység: | 50.7 cm |
| Multifunkciós: | Igen |
| Szélesség: | 59.5 cm |
| Típus: | Elektromos sütő |
| Tisztítás: | AquaSmart |
| Űrtartalom: | 60 liter |