CATA - MD 7010 WH (07034007)
0 / 5
0 / 5
60 cm széles, beépíthető, multifunkciós sütő,
sütőtér űrtartalma: 65 liter,
11 funkció: kiolvasztás, grill ventilátorral, dupla grill, grill, hagyományos sütés ventilátorral, hagyományos sütés, alsó sütés,
hőfoktartomány: 50 C - 250 C,
LED kijelző,
elektronikus vezérlés,
süllyeszthető kezelőgombok,
programozható,
Booster (gyors előmelegítés) funkció,
1 mélytepsi,
1 zsírfelfogótálca,
1 grillárcs,
1 kihúzható sütősín,
lágyan záródó, három rétegű üveg sütőtérajtó,
belső sütőtér világítás,
5 sütési szint,
AquaSmartSystem sütőtér tisztítás,
energiaosztály: A,
méretek: (mag. /szél. /mély. ): 595/596/530 mm,
| Termék ID: | #3564559 |
| Energiaosztály: | A |
| Grill: | Van |
| Kijelző: | Van |
| Magasság: | 59.5 cm |
| Mélység: | 55 cm |
| Multifunkciós: | Igen |
| Szélesség: | 59.5 cm |
| Tisztítás: | AquaSmart |
| Űrtartalom: | 65 liter |