Electrolux - EOB8S39WZ
0 / 5
0 / 5
Dizájn:
Kábelek mellékelve: AC
Termék színe: Fekete
Beépített kijelző: Y
Ajtó zsanér: lefelé
Lámpa típusa: Halogén
Vezérlőállás: Elöl
Kábel hossza: 1,5 m
Hűtőajtó: Y
li>
Integrált óra: Y
Vezérlés típusa: Gombok, Érintés
Tápellátás:
AC bemeneti feszültség: 220 - 240 V
Energiahatékonysági osztály: A++
Csatlakozó terhelés: 3500 W
Energiahatékonysági skála: A+++-tól D-ig
Súly és méretek:
Mélység: 550 mm
Szélesség: 560 mm
Magasság: 590 mm
Sütő:
Öntisztulás : Y
A sütő(k) teljes belső kapacitása: 70 L
Sütő mérete: Közepes
li>
Főzési programok: Gyors, Grill
Sütők száma: 1
| Termék ID: | #3564752 |
| Alsó sütés: | Van |
| Alsó-felső sütés: | Van |
| Energiaosztály: | A++ |
| Felolvasztás: | Van |
| Grill: | Van |
| Grill és légkeverés: | Nincs |
| Gyermekzár: | Van |
| Hagyományos sütés energiafogyasztása: | 1.09 kWh/ciklus |
| Kijelző: | Van |
| Magasság: | 59.5 cm |
| Mélység: | 56.7 cm |
| Multifunkciós: | Igen |
| Szélesség: | 59.4 cm |
| Típus: | Elektromos sütő |
| Tisztítás: | Pirolitikus |
| Űrtartalom: | 70 liter |