Electrolux - EOC6P71X
4 / 5
4 / 5
Electrolux EOC6P71X SteamCrisp beépíthető gőzsütő, maghőmérő, pirolitikus tisztítás, LED kijelző
SteamCrisp – belül omlós, kívül ropogós
Próbáljon ki új ízeket! A SteamCrisp sütő gőzprogramja ideális tésztákhoz és húsokhoz: a gőz és a hő kombinációja kíméletesen készíti el az ételeket, anélkül, hogy kiszárítaná őket. Csodás ízek és állagok.
Pirolitikus tisztítás – nincs többé súrolás
A pirolitikus tisztítással mostantól gyerekjáték. Ez az öntisztító program olyan magas hőfokra hevíti a sütőt, amelyen a zsír- és ételmaradványok hamuvá égnek. Ezután egyszerűen csak ki kell törölnie a sütő aljából a hamut. A súrolást nyugodtan elfelejtheti.
Maghőmérő a tökéletesre sült fogásokért
A maghőmérőnek köszönhetően minden alkalommal tökéletes lesz az eredmény. Használatával nyomon követheti az étel belső hőmérsékletét. Jelzi, amikor az étel belső hőfoka elérte a beállított hőmérsékletet, és ki is kapcsolja a sütőt.
| Termék ID: | #3563946 |
| Alsó sütés: | Van |
| Energiaosztály: | A+ |
| Felolvasztás: | Van |
| Forgónyárs: | Nincs |
| Grill: | Van |
| Grill és légkeverés: | Van |
| Gyermekzár: | Van |
| Hőlégbefúvás: | Van |
| Kijelző: | Van |
| Magasság: | 59 cm |
| Mélység: | 57 cm |
| Multifunkciós: | Igen |
| Szélesség: | 60 cm |
| Típus: | Elektromos sütő |
| Tisztítás: | Pirolitikus |
| Űrtartalom: | 72 liter |