Electrolux - EOF3C50H
0 / 5
0 / 5
Sütő, Belső térfogat (l): 72, Sütő 3 sütési szinttel, Tápkábel: 1,6 m dugóval, Zajszint (db(A)): 53
| Termék ID: | #3564498 |
| Felolvasztás: | Van |
| Grill: | Van |
| Hőlégbefúvás: | Van |
| Kijelző: | Van |
| Magasság: | 59.4 cm |
| Mélység: | 56.8 cm |
| Multifunkciós: | Igen |
| Szélesség: | 59.4 cm |
| Típus: | Elektromos sütő |
| Tisztítás: | Katalitikus |
| Űrtartalom: | 72 liter |