Electrolux - EOF3C70X
0 / 5
0 / 5
Elektromos sütő Űrtartalom: 72 liter Energiaosztály : A Tisztítás : Katalitikus Multifunkciós Grill Kijelző Szélesség: 59.4 cm Magasság: 59.4 cm Mélység: 56.8 cm Beépíthető sütő Inox Többszintű sütés egyidőben Süssön egyszerre több szinten! Az extra fűtőkör gondoskodik az egyenletes hőeloszlásról és az egyenletes sütésről, akár három tepsiben is egyszerre. Katalitikus tisztítás: az öntisztító sütőért A katalitikus tisztításnak köszönhetően búcsút mondhat a zsír- és ételmaradék-lerakódásoknak. Ez az öntisztító technológia automatikusan működésbe lép, amikor a sütő hőmérséklete eléri a 250 °C-ot. A tisztításra többé nem lesz gondja! Gyors, hatékony és egyenletes sütés A sütő teljes belső terében keringeti a levegőt, így az étel egyenletesen készül el. A technológiának köszönhetően a sütő hamarabb felmelegszik, ezzel időt és energiát takaríthat meg.
| Termék ID: | #3564536 |
| Alsó sütés: | Van |
| Energiaosztály: | A |
| Grill: | Van |
| Grill és légkeverés: | Nincs |
| Hagyományos sütés energiafogyasztása: | 0.95 kWh/ciklus |
| Hőlégbefúvás: | Van |
| Kijelző: | Van |
| Magasság: | 59.4 cm |
| Mélység: | 56.8 cm |
| Multifunkciós: | Igen |
| Szélesség: | 59.4 cm |
| Típus: | Elektromos sütő |
| Tisztítás: | Katalitikus |
| Űrtartalom: | 72 liter |