Electrolux - EZB3410AOW
4 / 5
4 / 5
Gyártó: Electrolux Modell: EZB3410AOW Sütőfunkciók:
felső + alsó sütés,
alsó sütés,
grill,
grill + felső sütés,
hőlégbefúvás,
ventilátor + világítás,
világítás, felső sütés
Tulajdonságok:
2 sütési szint
Thermo-timer vezérlés
Süllyesztett gombok
Elektronika funkciói: program vége, időtartam kijelzés, hangjelzés, idő, percszámláló
Könnyen tisztítható zománc felület
Könnyen tisztítható üvegfelületű ajtó
Egyszerűen eltávolíthatő grill fűtőszál - könnyű tisztítás
Hűtő ventilátor: A hűtőventilátor automatikusan elindul, amikor bekapcsoljuk a sütőt. Hűti az elektronikus alkatrészeket és a külső részt.
Sütő tálcák: 1 zománcozott zsírfelfogó tálca
Sütőrácsok: 1 grillrács
Kábelhossz: 1.1 m
Műszaki adatok:
Energiaosztály A
Sütési funkciók hőlégbefúvás (körfűtőszál+ventilátor)
Grill típusa hagyományos, fix
Sütő tisztítás könnyen tisztítható zománc
Sütési funkciók hőlégkeverés alsó sütés hagyományos sütés kiolvasztás gyors grill grill felső sütés
Sütési tartomány 50°C - 250°C
Kijelző típusa SET timer, digitális kijelző, programozható
Sütőajtó 1 vízszintes osztás dupla üveg műanyag
Ajtó lefelé nyitható rekesz lefelé nyitható rekesz
Hálózati csatlakozó Van
Sütő nettó űrtartalma (l) 60
Sütő világítás 1 hátul
Rácsozat a sütőben Krómozott vezetőrácsok
Sütő tálcák 1 zománcozott zsírfelfogó tálca
Sütőrácsok 1 grillrács
Húshőmérő nincs
Forgónyárs nincs
Ajtóbiztonság nincs
Szükséges biztosíték (A) 13
Nettó súly (kg) 28.4
Magasság (mm) 590
Szélesség (mm) 594
Mélység (mm) 560
| Termék ID: | #3564167 |
| Alsó sütés: | Van |
| Alsó-felső sütés: | Nincs |
| Energiaosztály: | A |
| Felolvasztás: | Van |
| Felső sütés: | Van |
| Forgónyárs: | Nincs |
| Grill: | Van |
| Grill és légkeverés: | Nincs |
| Gyermekzár: | Nincs |
| Hőlégbefúvás: | Nincs |
| Kijelző: | Van |
| Magasság: | 59 cm |
| Mélység: | 56 cm |
| Multifunkciós: | Igen |
| Szélesség: | 59.4 cm |
| Típus: | Elektromos sütő |
| Tisztítás: | Manuális |
| Űrtartalom: | 60 liter |