Elica - Virtus Multi TFT 90 (PRF0191768A)
0 / 5
0 / 5
színes TFT érintőképernyő, 16 sütőfunkció, pizza funkció, gőztisztítás, 115 l (90 cm) sütőtér (sütés 5 szinten), soft close ajtó, 3 rétegű üveg ajtó, 1 db normál tepsi, 2 db sütőrács, 1 db forgónyárs (90 cm sütő esetében), hőmérő szonda
| Termék ID: | #3564209 |
| Kijelző: | Van |
| Magasság: | 59 cm |
| Mélység: | 56 cm |
| Multifunkciós: | Igen |
| Szélesség: | 86 cm |
| Tisztítás: | Gőztisztítás |
| Űrtartalom: | 110 liter |