Fram - FBO-S607GCAR-RBG
0 / 5
0 / 5
Fram FBO-S607GCAR-RBG beépíthető sütő grill funkcióval, A energiaosztály, 60l kapacitás, rusztikus bézs Multifunkcionális sütőA energiaosztálySütő kapacitása : 60 L7 funkcióGrillVentilátor funkcióLámpaAnalóg időzítőRusztikus gombok és fogantyúHáromrétegű üveg sütőajtó belső kivehető üveggelStandard és mély tálca
| Termék ID: | #3564430 |
| Grill: | Van |
| Hőlégbefúvás: | Van |
| Kijelző: | Nincs |
| Magasság: | 59.5 cm |
| Mélység: | 56.4 cm |
| Multifunkciós: | Igen |
| Szélesség: | 59.5 cm |
| Típus: | Elektromos sütő |
| Tisztítás: | Manuális |
| Űrtartalom: | 60 liter |