Fram - FBO-V6510GCDRC-GZG
0 / 5
0 / 5
Fram FBO-V6510GCDRC-GZG Beépíthető sütő ÉrintőkijelzőA kijelző egyszerű megérintésével gyorsan és könnyedén beállíthatja a sütő üzemmódját és számos hasznos funkciót. 10 sütési funkció (multifunkciós)A funkciók sokasága segít a legkülönfélébb menük elkészítésében családja számára. Számtalan lehetőség áll rendelkezésére a felejthetetlen sütési élményekért. Forrólevegős sütésA sütő ventilátorral van felszerelve, amely forró levegőt fúj a sütő felső és középső részére. Így a forrólevegő egyenletesen oszlik el az étel körül, segítve a gyorsabb sütési folyamatot. Kiolvasztás funkcióEz a funkció élelmiszerek vagy készételek kiolvasztására szolgál. A ventilátor keringeti a levegőt a sütőtérben, biztosítva a az ételek egyenletes kiolvasztását. GrillSütő és grill egyszerre, az ételek gyors és egyszerű barnulásához. Sütőtér világításAz egész sütőtér megvilágításra kerül, így bármikor szemmel tarthatja az ételt. Kivehető többrétegű sütőüveg a könnyű tisztítás érdekébenA nehezen hozzáférhető sarkokba kerülő cseppek és szennyeződések mostantól könnyen eltávolíthatóak. A sütő ajtaja kivehető üveggel rendelkezik, így gyorsabb és teljesebb a takarítása.
| Termék ID: | #3564656 |
| Felolvasztás: | Van |
| Grill: | Van |
| Gyermekzár: | Van |
| Hőlégbefúvás: | Van |
| Kijelző: | Van |
| Magasság: | 59.5 cm |
| Mélység: | 55 cm |
| Multifunkciós: | Igen |
| Szélesség: | 59.5 cm |
| Típus: | Elektromos sütő |
| Tisztítás: | Katalitikus |
| Űrtartalom: | 69 liter |