Fram - FBO-V659GCA-RBD
0 / 5
0 / 5
Fram FBO-V659GCA-RBD Beépíthető sütő 65 literes térfogat A energiaosztályMagasabb energiaosztály - alacsony energiafogyasztás. Analóg kijelzőGyorsan és egyszerűen beállíthatja mind a sütő üzemmódját, mind pedig számos hasznos funkciót. 9 sütési funkció (többfunkciós)A sokféle funkció segítségével változatos ételeket készíthet családja számára. Számtalan lehetőség áll rendelkezésére a felejthetetlen sütési élményekért. Légkeveréssel támogatott sütésA sütő ventilátorral rendelkezik, amely forró levegőt fúj az étel fölé és köré, majd elszívja azt. Ez egyenletesen elosztja a forró levegőt az étel körül, így az egyenletesen és rövidebb idő alatt sül meg. Leolvasztási funkcióAz ételek leolvasztására vagy a főtt ételek hűtésére szolgáló funkció. A ventilátor keringeti a levegőt a sütőtérben, biztosítva az ételek kiolvasztását. GrillSütő és grill egyszerre, az ételek gyors és egyszerű barnulásához. Belső világításAz egész sütő látható. A sütőben lévő fény segít abban, hogy a sütési folyamat során végig szemmel tarthassa az ételt. Háromszoros kivehető sütőüveg a könnyű tisztítás érdekébenA nehezen elérhető sarkokban lévő fröccsenő szennyeződések és koszok mostantól könnyen eltávolíthatók. A sütőajtó kivehető üveggel van ellátva, amely lehetővé teszi a gyors és alapos tisztítást. Rusztikus krém kivitel
| Termék ID: | #3564447 |
| Felolvasztás: | Van |
| Felső sütés: | Van |
| Grill: | Van |
| Gyermekzár: | Van |
| Kijelző: | Nincs |
| Magasság: | 59.5 cm |
| Mélység: | 57.5 cm |
| Multifunkciós: | Igen |
| Szélesség: | 59.5 cm |
| Típus: | Elektromos sütő |
| Tisztítás: | Manuális |
| Űrtartalom: | 65 liter |