Franke - FSL 82 H XS
0 / 5
0 / 5
Franke FSL 82 H XS beépíthető sütő, Elektromos, 71 L, 8 program, Mechanikus kijelző, Grill, Termosztát, A osztály, Rozsdamentes acél Többfunkciós gőztisztító sütő - Gőztisztítás Speciális funkció: Kenyér a kiváló főzési eredményekért. Ajtó: Smooth2close rendszer a sütőajtó csendes és biztonságos nyitásához és zárásához. Ajtótisztító rendszer: A belső üveg egy egyszerű nyomással eltávolítható a tisztításhoz. Gőztisztító rendszer: a sütő könnyed és környezetkímélő tisztításához.
| Termék ID: | #3564790 |
| Alsó sütés: | Van |
| Alsó-felső sütés: | Van |
| Energiaosztály: | A |
| Felolvasztás: | Van |
| Grill: | Van |
| Gyermekzár: | Van |
| Kijelző: | Nincs |
| Magasság: | 59.5 cm |
| Mélység: | 57 cm |
| Multifunkciós: | Igen |
| Szélesség: | 60 cm |
| Típus: | Elektromos sütő |
| Tisztítás: | Gőztisztítás |
| Űrtartalom: | 71 liter |