Franke - FSL 86 H BK (116.0609.447)
0 / 5
0 / 5
Franke FSL 86 H BK beépíthető elektromos sütő, 71 liter, 8 program, kijelző, grill, termosztát, fekete Az új Franke sütők különleges hangulatot teremtenek konyhájában a modern dizájn segítségével. A főzés egyszerű az új Franke elektromos sütő nyolc alapvető funkciójával. Csak válassza ki a kívánt programot és hőmérsékletet, a többit pedig a sütő elvégzi helyetted! Ha aktiválja az időzítőt, a sütő értesíti Önt, ha az étel elkészült LCD kijelző és gombok. Ezen kívül az új sütők a beépített tisztítórendszerrel (ebben az esetben gőzzel) és egy speciális kenyérsütési programmal rendelkeznek.
| Termék ID: | #3564535 |
| Alsó sütés: | Van |
| Alsó-felső sütés: | Van |
| Energiaosztály: | A |
| Felolvasztás: | Van |
| Grill: | Van |
| Gyermekzár: | Van |
| Hőlégbefúvás: | Van |
| Kijelző: | Van |
| Magasság: | 59.5 cm |
| Mélység: | 57 cm |
| Multifunkciós: | Igen |
| Szélesség: | 60 cm |
| Típus: | Elektromos sütő |
| Tisztítás: | Gőztisztítás |
| Űrtartalom: | 71 liter |