Gorenje - BO6737E02XK
0 / 5
0 / 5
Sütő, Sütőtérfogat: 77 l, Teljesítmény: 3500 W, Kompakt ajtó - a sütőajtó dupla üvegezése fényvisszaverő réteggel
| Termék ID: | #3563934 |
| Alsó sütés: | Van |
| Energiaosztály: | A |
| Felolvasztás: | Van |
| Grill: | Van |
| Hagyományos sütés energiafogyasztása: | 0.97 kWh/ciklus |
| Kijelző: | Van |
| Magasság: | 59.5 cm |
| Mélység: | 54.5 cm |
| Multifunkciós: | Igen |
| Szélesség: | 59.5 cm |
| Típus: | Elektromos sütő |
| Tisztítás: | Pirolitikus |
| Űrtartalom: | 77 liter |