Gorenje - BOP6737E02BK
0 / 5
0 / 5
Beépíthető elektromos sütő A+ energiaosztályban, 59,5 cm szélességgel, 77 l össztérfogattal és 12 sütési programmal. A Gorenje BOP6737E02BK automatikus gratinírozó programmal, valamint kiváló minőségű EcoEmail zománcozott sütővel és sütőlapokkal rendelkezik.
| Termék ID: | #3564121 |
| Alsó sütés: | Van |
| Energiaosztály: | A |
| Felolvasztás: | Van |
| Felső sütés: | Nincs |
| Grill: | Van |
| Hagyományos sütés energiafogyasztása: | 0.82 kWh/ciklus |
| Kijelző: | Van |
| Magasság: | 59.5 cm |
| Mélység: | 56.4 cm |
| Multifunkciós: | Igen |
| Szélesség: | 59.5 cm |
| Típus: | Elektromos sütő |
| Tisztítás: | Manuális |
| Űrtartalom: | 77 liter |