Gorenje - BPS6737E13WG
5 / 5
5 / 5
Adatok
Essential Line
Energiaosztály: A+
Szín: fehér
Fogantyú színe: szálcsiszolt rozsdamentes acél színe
Kezelõpanel anyaga: Üveg
Eco zománc (sütõ és tepsi)
Multisystem sütõ BigSpace - 77 l SuperSize sütõtér
Felhasználható sütõtérfogat: 77 l
Maximális sütõ hõmérséklet: 300 °C
A legnagyobb tepsi felülete: 1360 cm2
Kivehetõ lapos sütõ belsõ ajtó üvegfelület
HomeMade Plus forma: HomeMade Plus forma
PerfectGrill
Ele ktronikus vezérlés
Gomb alakja: Süllyeszthetõ gombok
IconLed
Fűtés i típusok:
Hagyományos szellõzéssel
Infra fűtés
Infra fűtés szellõzéssel
Leolvasztani
FastPreheat
GentleBake
Alsó és felsõ fűtõtest belépõ gõzzel
Körkörös fűtõtest belépõ gõzzel
AirFry
FrozenBak e
pizza
Pirolízis
AirFry
FrozenBa ke
GentleBake
Pizza funkció
SoftOpen és GentleClose ajtópántok
SuperSize
ExtraSteam
Gratin
Bel sõ világítás: fent
1 Mély tálca
1 sekély tálca
1 prémium grillrács
MeatProbe
R észben kihúzható teleszkópos vezetõk egy szinten, kattintórendszerrel
Dinamikus sütõhűtés plusz - DC+
Négyszeres üvegezésű sütõajtó egy hõterelõvel (UltraCoolDoorQuadro)
Pirolitik us tisztítás
EcoClean zománc
Energiafogyasztás: 0,71 kWh (szellõztetés), 0,97 kWh (hagyományos)
Grill teljesítmény: 2300 W
Névleges teljesítmény: 3,5 kW
| Termék ID: | #3564054 |
| Alsó sütés: | Van |
| Alsó-felső sütés: | Van |
| Felolvasztás: | Van |
| Felső sütés: | Van |
| Grill: | Van |
| Grill és légkeverés: | Van |
| Hőlégbefúvás: | Van |
| Kijelző: | Van |
| Magasság: | 59 cm |
| Mélység: | 55 cm |
| Multifunkciós: | Igen |
| Szélesség: | 56 cm |
| Típus: | Elektromos sütő |
| Tisztítás: | Pirolitikus |
| Űrtartalom: | 77 liter |