Gorenje - BPS6747A06BG
5 / 5
5 / 5
Termékleírás: A pirolitikus tisztítás a leghatékonyabb módja a sütő tisztításának rendkívül magas hőmérsékleten, amely mentesíti a sütőt minden folttól. A sütők biztonságának biztosítása érdekében a sütő a befejezés alatt és közvetlenül utána zárva van A Gorenje sütők teljesen automatikus főzési programokat kínálnak a 22 legnépszerűbb recept közül, amelyek tökéletesek a konyhában kezdők számára. Az étel belsejében lévő hőmérséklet szabályozásával a BakeSensor vezérli a teljes sütési folyamatot, és riasztást ad, ha az étel elkészül. A sütő hasznos térfogata: 77 liter. A tepsi maximális területe: 1360 cm2. Energiafogyasztás: 0,71 kWh (ventilátor), 1,03 kWh (hagyományos). Csatlakoztatott terhelés: 3,5 kW. A termék méretei (Sz × Ma × Mé): 59,5 × 59,5 × 56,4 cm.
| Termék ID: | #3563915 |
| Grill: | Van |
| Gyermekzár: | Nincs |
| Kijelző: | Van |
| Magasság: | 59 cm |
| Mélység: | 55 cm |
| Multifunkciós: | Igen |
| Szélesség: | 560 cm |
| Tisztítás: | Pirolitikus |
| Űrtartalom: | 77 liter |