Gorenje - BSA6747A04XWI
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #3564665 |
| Alsó sütés: | Van |
| Energiaosztály: | A+ |
| Felolvasztás: | Van |
| Felső sütés: | Van |
| Grill: | Van |
| Gyermekzár: | Van |
| Hagyományos sütés energiafogyasztása: | 0.97 kWh/ciklus |
| Kijelző: | Van |
| Magasság: | 59.5 cm |
| Mélység: | 56.4 cm |
| Multifunkciós: | Igen |
| Szélesség: | 59.5 cm |
| Típus: | Elektromos sütő |
| Tisztítás: | AquaClean |
| Űrtartalom: | 77 liter |