Hansa - BOEI 66061
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #3564905 |
| Alsó sütés: | Van |
| Alsó-felső sütés: | Van |
| Energiaosztály: | A |
| Felolvasztás: | Van |
| Forgónyárs: | Nincs |
| Grill: | Nincs |
| Kijelző: | Nincs |
| Magasság: | 59.5 cm |
| Mélység: | 57.5 cm |
| Multifunkciós: | Igen |
| Szélesség: | 59.5 cm |
| Típus: | Elektromos sütő |
| Tisztítás: | Gőztisztítás |
| Űrtartalom: | 62 liter |