Hansa - BOEI680177
0 / 5
0 / 5
Hansa BOEI680177 beépíthető sütő, 62 l, 8 funkciós, grill, A osztály, rozsdamentes acél Gőztisztítás A zománcozott felület különösen sima szerkezetének köszönhetően a tisztítás gyors, egyszerű és hatékony. Nem kell mást tennie, mint fél liter vizet önteni a tepsibe, betenni a sütőbe, beállítani a hőmérsékletet 50 °C-ra a hagyományos módon, az időtartamot pedig 30 percre. Alternatív megoldásként öntsön vizet, és aktiválja a kijelzőn a tisztítási funkciót. Miután a gőz behatolt a sütő falán lévő maradékba és megpuhította, nedves ruhával vagy szivaccsal törölheti át, hogy fényes, szennyeződésmentes felületet kapjon. 4 perc alatt előmelegítjük Folyamatosan menekülsz, és nincs időd semmire? Ez a funkció gyorsan előmelegíti a sütőt a kívánt hőmérsékletre. A körkörös és alsó fűtőelem vagy a szupergrill és a ventilátor aktiválásával a sütő teljes teljesítményét kihasználhatja a gyors felmelegítéshez. A sütő röviddel az étel behelyezése előtt bekapcsolható, így ügyelve arra, hogy az ételek időben elkészüljenek! Leolvasztani Ez a funkció ideális sokféle étel kiolvasztásához, beleértve a húst, halat, kenyeret és süteményeket. Ennek a hasznos funkciónak köszönhetően soha nem felejti el kiolvasztani a vacsoraételeket.
| Termék ID: | #3564883 |
| Felolvasztás: | Van |
| Grill: | Van |
| Kijelző: | Van |
| Magasság: | 59.5 cm |
| Mélység: | 57 cm |
| Multifunkciós: | Igen |
| Szélesség: | 59.5 cm |
| Típus: | Elektromos sütő |
| Tisztítás: | Gőztisztítás |
| Űrtartalom: | 62 liter |