Hansa - BOEI684621
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #3564949 |
| Felolvasztás: | Van |
| Grill: | Van |
| Kijelző: | Van |
| Magasság: | 59.5 cm |
| Mélység: | 57.5 cm |
| Multifunkciós: | Igen |
| Szélesség: | 59.5 cm |
| Típus: | Elektromos sütő |
| Tisztítás: | Gőztisztítás |
| Űrtartalom: | 62 liter |