Hansa - BOEIS 694097
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #3564612 |
| Alsó sütés: | Van |
| Energiaosztály: | A |
| Felolvasztás: | Van |
| Felső sütés: | Van |
| Grill: | Van |
| Hagyományos sütés energiafogyasztása: | 0.99 kWh/ciklus |
| Hőlégbefúvás: | Van |
| Kijelző: | Van |
| Légkeverés energiafogyasztása: | 0.83 kWh/ciklus |
| Magasság: | 59.5 cm |
| Mélység: | 56 cm |
| Multifunkciós: | Igen |
| Szélesség: | 59.5 cm |
| Típus: | Elektromos sütő |
| Tisztítás: | Gőztisztítás |
| Űrtartalom: | 77 liter |