Hansa - BOES 68465
5 / 5
5 / 5
N/A
| Termék ID: | #3564864 |
| Energiaosztály: | A |
| Forgónyárs: | Nincs |
| Gyermekzár: | Nincs |
| Hagyományos sütés energiafogyasztása: | 0.99 kWh/ciklus |
| Kijelző: | Van |
| Légkeverés energiafogyasztása: | 0.88 kWh/ciklus |
| Magasság: | 59.5 cm |
| Mélység: | 57.5 cm |
| Multifunkciós: | Igen |
| Szélesség: | 59.5 cm |
| Típus: | Elektromos sütő |
| Tisztítás: | Manuális |
| Űrtartalom: | 66 liter |