Heinner - HBO-M659GC-GBK
0 / 5
0 / 5
Heinner HBO-M659GC-GBK Beépíthető sütő, Elektromos, 65 l, Mechanikus időzítő, szürke, Ilightre, A energiaosztály, Fekete Keress segítő kezet a konyhában! A energiaosztályMagasabb energiaosztály - alacsony energiafogyasztás. Térfogat: 65 literA 65 literes üreg nagyvonalú űrtartalmával ideális választás a gyorsan és egyenletesen elkészített, jól átsütött ételek élvezetéhez. Multifunkcionális (8 funkció)A funkciók sokasága segít abban, hogy változatos menüket készítsen családja számára. Számtalan lehetőség áll rendelkezésére a felejthetetlen kulináris élményekhez. Funkciók: Hagyományos főzés, Ventilátorral segített főzés, Turbó funkció, Grill, Dupla grill ventilátorral, Kiolvasztási funkció, Alsó fűtés, Felső fűtés. GrillSütő és grill egyszerre a gyors és egyszerű barnulás érdekében. IdőzítőA főzési idő pontos beállítása. Az időzítő gomb beállításával biztos lehet benne, hogy az ételek tökéletesen megfőzhetők a kívánt időben. SütőfényLáthatóság az egész sütőben. A sütőfény segít szemmel tartani az ételeket a sütési folyamat során. Ventilátorral segített főzésA sütő ventilátorral van felszerelve, amely a főzési levegőt az étel fölé és köré fújja, majd elszívja. Ez egyenletesen elosztja a levegőt az étel körül, így az egyenletesen és rövidebb idő alatt sül meg. Leolvasztási funkcióAz ételek leolvasztására vagy a főtt ételek hűtésére szolgáló funkció. A ventilátor keringeti a levegőt a sütőtérben, biztosítva az ételek leolvasztását. Kivehető dupla üvegezésA nehezen hozzáférhető sarkokban lévő cseppek és szennyeződések mostantól könnyen eltávolíthatók. A sütőajtó levehető üveggel van ellátva, amely lehetővé teszi a gyors és alapos tisztítást.
| Termék ID: | #3564884 |
| Felolvasztás: | Van |
| Grill: | Van |
| Gyermekzár: | Van |
| Hőlégbefúvás: | Van |
| Kijelző: | Van |
| Magasság: | 59.5 cm |
| Mélység: | 57.5 cm |
| Multifunkciós: | Igen |
| Szélesség: | 59.5 cm |
| Típus: | Elektromos sütő |
| Űrtartalom: | 65 liter |