Heinner - HBO-S569LDTGC-GBK
3 / 5
3 / 5
Elektromos beépített sütő Fekete üveg Kapacitás: 56L Energiaosztály: A Kijelző: Érintős 9 főzési funkció: hagyományos főzés, légkeverés, kiolvasztás, grillezés, légkeveréses grillezés, turbó, gőz tisztítás Gőz tisztítási funkció Digitális időzítő Automatikus programozás Riasztás funkció Kijelzőzár Sütőmegvilágítás Tripla LOW E üveg Sütőablak könnyen tisztítható Méretek: 59,5 x 66,5 x 59,5 cm
| Termék ID: | #3564453 |
| Alsó sütés: | Van |
| Alsó-felső sütés: | Van |
| Energiaosztály: | A |
| Felolvasztás: | Van |
| Felső sütés: | Van |
| Grill: | Van |
| Grill és légkeverés: | Van |
| Gyermekzár: | Van |
| Hagyományos sütés energiafogyasztása: | 0.83 kWh/ciklus |
| Hőlégbefúvás: | Van |
| Kijelző: | Van |
| Légkeverés energiafogyasztása: | 0.83 kWh/ciklus |
| Magasság: | 59.5 cm |
| Mélység: | 56.5 cm |
| Multifunkciós: | Igen |
| Szélesség: | 59.5 cm |
| Típus: | Elektromos sütő |
| Tisztítás: | Gőztisztítás |
| Űrtartalom: | 56 liter |