Heinner - HBO-V656GC-BK
5 / 5
5 / 5
Heinner HBO-V656GC-BK Beépíthető sütő, Elektromos, 65 l, 6 funkció, Többfunkciós, Grill, Időzítő, A energiaosztály, Fekete A Heinner olyan készülékek széles választékát kínálja, amelyek megfelelnek a minennapi igényeinek. A termékeket kompakt és ergonómikus kialakítás jellemzi, amelyet a könnyű használat, a hatékonyság és a kényelem érdekében több funkció egészít ki. A Heinner a kényelem, a hasznosság, az ergonómia és a funkcionalitás tökéletes kombinációja. Jellemzők:6 funkció;Turbo funkció;Grill;Kiolvasztás funkció;Mechanikus időzítő;Sütő világítás;Levehető kettős üvegezés.
| Termék ID: | #3564348 |
| Alsó sütés: | Van |
| Alsó-felső sütés: | Van |
| Energiaosztály: | A |
| Felolvasztás: | Van |
| Felső sütés: | Van |
| Grill: | Van |
| Grill és légkeverés: | Van |
| Kijelző: | Nincs |
| Magasság: | 59.5 cm |
| Mélység: | 55 cm |
| Multifunkciós: | Igen |
| Szélesség: | 59.5 cm |
| Típus: | Elektromos sütő |
| Tisztítás: | Manuális |
| Űrtartalom: | 65 liter |