Heinner - HBO-V659GCD-GBK
0 / 5
0 / 5
Heinner HBO-V659GCD-GBK Beépíthető sütő, 65L, 9 funkció, multifunkcionális, grill, időzítő, érintőképernyő, A energiaosztály, Fekete üveg A Heinner olyan készülékek széles választékát kínálja, amelyek megfelelnek a minennapi igényeinek. A termékeket kompakt és ergonómikus kialakítás jellemzi, amelyet a könnyű használat, a hatékonyság és a kényelem érdekében több funkció egészít ki. A Heinner a kényelem, a hasznosság, az ergonómia és a funkcionalitás tökéletes kombinációja. Jellemzők:A energiaosztály;Kapacitás: 65L;9 Funkciók;Turbo funkció;Pizza funkció;Grill és Gyors Grill;Kiolvasztás funkció;Érintőképernyő;Digitális időzítő;Kijelző zár;Sütő belső világítása;Levehető hármas üvegezés.
| Termék ID: | #3564815 |
| Alsó sütés: | Van |
| Alsó-felső sütés: | Van |
| Energiaosztály: | A |
| Felolvasztás: | Van |
| Felső sütés: | Van |
| Grill: | Van |
| Grill és légkeverés: | Van |
| Gyermekzár: | Van |
| Hőlégbefúvás: | Van |
| Kijelző: | Van |
| Magasság: | 59.5 cm |
| Mélység: | 55 cm |
| Multifunkciós: | Igen |
| Szélesség: | 59.5 cm |
| Típus: | Elektromos sütő |
| Tisztítás: | Manuális |
| Űrtartalom: | 65 liter |