Heinner - HBO-V659GCDRC-GBK
5 / 5
5 / 5
Heinner HBO-V659GCDRC-GBK Beépíthető sütő, 65 l, 9 funkció, Multifunkcionális, Grill, Ventiláció, Érintőkijelző, Katalitikus fal, A energiaosztály, Fekete üveg A Heinner olyan készülékek széles választékát kínálja, amelyek megfelelnek minden otthon napi igényeinek, szinkronizálva a technológiai követelményeket és az ügyfelek kényelmét. A termékeket kompakt és ergonómikus kialakítás jellemzi, amelyet az egyszerűség, a hatékonyság és a használat kényelme érdekében több funkció egészít ki. A Heinner a kényelem, a hasznosság, az ergonómia és a funkcionalitás tökéletes kombinációja, hogy mindent megtaláljon amire szüksége van, egy helyen. Jellemzők:Többfunkciós elektromos sütő;A energiaosztály;Kapacitás: 69L;9 Funkció;Hagyományos főzés;Légkeveréses főzés;Turbo funkció;Pizza funkció;Grill és Gyors Grill;Légkeveréses grill;Kiolvasztás funkció;Érintőképernyő;Digitális időzítő;Katalitikus öntisztítás;Kijelző zár;Sütő belső világítása;Levehető hármas üvegezés.
| Termék ID: | #3564646 |
| Alsó sütés: | Van |
| Alsó-felső sütés: | Van |
| Energiaosztály: | A |
| Felolvasztás: | Van |
| Grill: | Van |
| Grill és légkeverés: | Van |
| Gyermekzár: | Van |
| Kijelző: | Van |
| Magasság: | 59.5 cm |
| Mélység: | 55 cm |
| Multifunkciós: | Igen |
| Szélesség: | 59.5 cm |
| Típus: | Elektromos sütő |
| Tisztítás: | Katalitikus |
| Űrtartalom: | 69 liter |