Hotpoint-Ariston - FI9P8P2SHIX/HA
0 / 5
0 / 5
Megjegyzés: Ez a leírás automatikusan le lett fordítva magyarra. Hotpoint FI9P8P2SHIXHA, Beépíthető sütő, Elektromos, Hidrolízises tisztítás, Kijelző LCD Touch vezérlés, Soft closing, Teleszkópos vezetők, 73 l, Fekete/Rozsdamentes acél A Hotpoint az Indesit Company csoport tagja az Aristonnal együtt, és a háztartási gépek (mosógépek, mosogatógépek, szárítógépek, hűtőszekrények, tűzhelyek, sütők, főzőlapok, páraelszívók, mosogatók, akkumulátorok stb. ) széles választékát birtokolja. A Hotpoint készülékek ergonomikusak, csendesek, intuitívak és biztonságosak, intelligens megoldásokat és maximális kényelmet kínálnak a ház minden helyiségében. Kifinomult, de diszkrét stílus, környezettudatosság, minőség és innováció iránti elkötelezettség: A Hotpoint készülékek ruhák mosására és ápolására, edények és evőeszközök tisztítására, ételek tárolására és elkészítésére minden otthon és minden szoba egyedi személyiségét tükrözik, miközben garantálják a magasabb minőséget szabványok, csökkentett fogyasztás és kiváló teljesítmény.
| Termék ID: | #3564389 |
| Grill: | Van |
| Hőlégbefúvás: | Van |
| Kijelző: | Van |
| Magasság: | 59.5 cm |
| Mélység: | 56.4 cm |
| Multifunkciós: | Igen |
| Szélesség: | 59.5 cm |
| Típus: | Elektromos sütő |
| Tisztítás: | AquaClean |
| Űrtartalom: | 73 liter |