Hotpoint-Ariston - MSK 103 X
0 / 5
0 / 5
Méret Magasság (cm) : 45.8 Szélesség (cm) : 59.5 Sütő űrtartalom (l) : 23 Teljesítmény Sütő típusa : Elektromos gőzpároló Programozás : Total Electronic Control Sütő tisztítási rendszere : Manuális Funkciók Pára Olvasztás Felszereltség Inox sínek 1 grill 1 Sütőtálca Normál lámpák Biztonság Ajtózár Utasítás zár Külső hűtőventilláció Sütő Ajtó Üvegek : 2 Jellemzők Gőzölés és kiolvasztás Nettó űrtartalom 23 liter Könnyű érintőfelület Hűtőventillátor Dupla üvegezésű sütőajtó Gyermekzár: Zárja be az ajtó kezelőszerveit és Programozás Elektronikus főzés kezdete / vége Acél foltmentesítő kezeléssel. A termék, csomagolássérült termék!
| Termék ID: | #3563789 |
| Energiaosztály: | A |
| Felolvasztás: | Van |
| Forgónyárs: | Nincs |
| Grill: | Nincs |
| Gyermekzár: | Van |
| Hőlégbefúvás: | Nincs |
| Kijelző: | Van |
| Magasság: | 45.8 cm |
| Mélység: | 54.5 cm |
| Multifunkciós: | Igen |
| Szélesség: | 59.5 cm |
| Típus: | Elektromos sütő |
| Űrtartalom: | 23 liter |