Indesit - IFW 6841 JH/IX
0 / 5
0 / 5
MALL. HU napok – 15% kedvezmény Indesit termékekre a 23MDW3HU39 kuponkóddal (érvényes az akciós készlet erejéig, de kizárólag 2023. március 6–19. között)! A 71 liter űrtartalmú Indesit IFW 6841 JH IX beépíthető sütő 3 főzési fokozattal rendelkezik. A Turn&Cook funkció segítségével előre beállíthatod a paramétereket kedvenc ételeidnek rendszeres főzéséhez. A sütő fagyasztott ételeket is meg tud főzni, csak helyezd be és válaszd ki a Freasy Cook programot. Az ajtó könnyen, mindössze két lépésben tisztítható.
| Termék ID: | #3563749 |
| Alsó-felső sütés: | Van |
| Energiaosztály: | A+ |
| Felolvasztás: | Van |
| Grill: | Van |
| Gyermekzár: | Van |
| Hőlégbefúvás: | Van |
| Kijelző: | Van |
| Magasság: | 59.5 cm |
| Mélység: | 55.1 cm |
| Multifunkciós: | Igen |
| Szélesség: | 59.5 cm |
| Típus: | Elektromos sütő |
| Tisztítás: | AquaClean |
| Űrtartalom: | 71 liter |