Miele - DG6001 GourmetStar
0 / 5
0 / 5
A Miele Szaküzlet tájékoztatója:A DG 6001 gőzpároló 2017 március 1-től kapható. Most 30 napos pénzvisszafizetési garanciát vállalunk rá. A részletekről ide katttintva olvashat. DG 6001 GourmetStarKivitelSzabadon álló gőzpároló DesignSzín obszídiánfeketeKijelző EasySensorÉlvezeti értéket növelő termékjellemzőkElektronikus hőmérséklet-szabályozás gőzpároló üzemmódban (°C) 40 - 100Külső gőzfejlesztés IgenMenüpárolás az ízek keveredése nélkül ÜzemmódokGőzpárolás Kezelési kényelemGőzpárolás egyszerre legfeljebb 3 szinten Ételkészítés mennyiségtől függetlenül Tényleges hőmérséklet kijelzése Hangjelzés az előírt hőmérséklet elérésekor Egyéni beállítások KészülékajtóAjtónyitó gomb Ajtózsanér balraPárolótérPárolótér térfogata l-ben 24Sütési szintek száma 3Rakfelület szintenként 1/2 GNKivehető felfogó rács nemesacélból Ápolási kényelemPadlófűtőtest a kondenzvíz csökkentéséhez Külső gőzfejlesztő Gyorszár a felfogó rács számára Automatikus vízlágyítás Gőztechnológia és vízellátásMonoSteam Víztartalék kb. 90 perces párolási időre Víztartály gőzfejlesztővel BiztonságKészülék-hűtőrendszer hűtött előlappal Biztonsági kikapcsolás Párologtatós hűtőrendszer Ajtóérintkező kapcsoló Műszaki adatokKészülék szélessége mm-ben 495Készülékmagasság mm-ben 382Készülék mélysége mm-ben 327Tömeg kg-ban 16,7Fogyasztási érték kW-ban 2,2Feszültség V-ban 230Biztosíték A-ban 10Frekvencia Hz-ben 50Fázisszám 1Szállított tartozékNemesacél felfogó rács Perforált nemesacél párolóedények száma 2Felfogótál Szakácskönyv Hálózati dugó Vízkőmentesítő tabletták Szilikonzsír
| Termék ID: | #3564107 |
| Kijelző: | Van |
| Magasság: | 38.2 cm |
| Mélység: | 32.7 cm |
| Multifunkciós: | Igen |
| Szélesség: | 49.5 cm |
| Típus: | Elektromos sütő |
| Tisztítás: | Gőztisztítás |
| Űrtartalom: | 24 liter |