Miele - DGC 7151
0 / 5
0 / 5
Sütő bevonat: Zománcozott, Termék típusa: Beépíthető gőzsütő, Víztartály űrtartalma: 1l, Felépítés: Beépíthető készülék, Űrtartalom: 76l, Applikáció kompatibilitás: Igen, Integrált tisztítórendszer: Részben katalitikus, Energiaosztály: A+, Működési mód: Hálózati, Energiafogyasztás légkeveréses/hőlégbefúvásos módban: 0.71kWh, Energiahatékonysági skála: A+++ to D, Energiafogyasztás standard programnál: 1.05kWh, Gyártó: MIELE, Működési mód: Hálózati, Sütő nettó űrtartalma: 76l, Energiaosztály: A+, Teljesítmény: 3.5kW, Szín (alap): Fekete, Szín: Fekete, Doboz tartalma: Gőzsütő, Tömeg: 42kg, Tömeg: 42 kg, Mélység: 56.8cm, Magasság: 59.6cm, Szélesség: 59.5cm
| Termék ID: | #3564420 |
| Alsó sütés: | Van |
| Felolvasztás: | Van |
| Grill: | Van |
| Grill és légkeverés: | Van |
| Kijelző: | Van |
| Magasság: | 59.6 cm |
| Mélység: | 56.8 cm |
| Multifunkciós: | Igen |
| Szélesség: | 59.5 cm |
| Típus: | Elektromos sütő |
| Tisztítás: | PerfectClean |
| Űrtartalom: | 76 liter |