Miele - DGC 7250 GRGR (12099500)
0 / 5
0 / 5
Gőzsütő gőzpároláshoz és sütéshez: hálózati kapcsolattal és TasteControllal.
| Termék ID: | #3564305 |
| Alsó-felső sütés: | Van |
| Grill: | Van |
| Kijelző: | Van |
| Magasság: | 59.6 cm |
| Mélység: | 56.8 cm |
| Szélesség: | 59.5 cm |
| Tisztítás: | PerfectClean |