Miele - DGC 7440 X
0 / 5
0 / 5
Fogantyú nélküli XL kombi gőzpároló gőzpároláshoz és sütéshez: hálózati funkciók + BrilliantLight.
| Termék ID: | #3564428 |
| Grill: | Van |
| Kijelző: | Van |
| Magasság: | 45.6 cm |
| Mélység: | 56.9 cm |
| Multifunkciós: | Igen |
| Szélesség: | 59.5 cm |
| Űrtartalom: | 48 liter |