Miele - DGC 7840 HCX Pro White (12100630)
0 / 5
0 / 5
HydroClean, Foganytú nélküli nyitás, 45 cm magas, aut. menüpárolás, kábel nélküli húsmaghőmérő, MotionReact, Mix&Match, melegentartás, Crisp, 20 saját program, Mtouch vezérlés
| Termék ID: | #3564820 |
| Alsó-felső sütés: | Van |
| Grill: | Van |
| Kijelző: | Van |
| Magasság: | 45.6 cm |
| Mélység: | 56.9 cm |
| Szélesség: | 59.5 cm |
| Tisztítás: | HydroClean |