Miele - DGC 7865 HCX Pro Black (12100970)
0 / 5
0 / 5
HydroClean, Foganytú nélküli nyitás, Vízrekötési lehetőség, 60 cm magas, aut. menüpárolás, kábel nélküli húsmaghőmérő, MotionReact, Mix&Match, melegentartás, Crisp, 20 saját program, Mtouch vezérlés
| Termék ID: | #3564211 |
| Alsó-felső sütés: | Van |
| Felolvasztás: | Van |
| Grill: | Van |
| Kijelző: | Van |
| Magasság: | 60 cm |
| Mélység: | 56.7 cm |
| Multifunkciós: | Igen |
| Szélesség: | 59.5 cm |
| Típus: | Elektromos sütő |
| Tisztítás: | HydroClean |
| Űrtartalom: | 67 liter |