Miele - H 2267-1 B Active
4 / 5
4 / 5
Sütő időzítő, PerfectClean, FlexiClip teljesen kihúzható sín kedvező bevezető áron.
| Termék ID: | #3563986 |
| Alsó sütés: | Van |
| Alsó-felső sütés: | Nincs |
| Energiaosztály: | A+ |
| Felolvasztás: | Van |
| Grill: | Van |
| Gyermekzár: | Van |
| Kijelző: | Van |
| Magasság: | 60 cm |
| Mélység: | 56.9 cm |
| Multifunkciós: | Igen |
| Szélesség: | 60 cm |
| Típus: | Elektromos sütő |
| Tisztítás: | Katalitikus |
| Űrtartalom: | 76 liter |