Miele - H 2267-1 BP Active
0 / 5
0 / 5
Hét szegmenses kijelző süllyesztett gombokkal – EasyControl Minimális tisztítási ráfordítás – pirolízis-felszereltség Nagy tér és rugalmasság – 76 l-es sütőtér 5 szinttel Egyszerű kezelhetőség – FlexiClip teljesen kihúzható sín Véd az égési sérülések ellen – hideg frontfelüle Típus Elektromos sütő Űrtartalom 76 liter Energiaosztály A+ Tisztítás Pirolitikus Multifunkciós Igen Grill Van Gyermekzár Van Kijelző Van Szélesség 59.5 cm Magasság 59.6 cm Mélység 56.9 cm
| Termék ID: | #3564168 |
| Alsó sütés: | Van |
| Alsó-felső sütés: | Nincs |
| Energiaosztály: | A+ |
| Grill: | Van |
| Gyermekzár: | Van |
| Kijelző: | Van |
| Magasság: | 59.6 cm |
| Mélység: | 56.9 cm |
| Multifunkciós: | Igen |
| Szélesség: | 59.5 cm |
| Típus: | Elektromos sütő |
| Tisztítás: | Pirolitikus |
| Űrtartalom: | 76 liter |