Miele - H 2465 BP Active
0 / 5
0 / 5
Szöveges kijelző vezérlőgombokkal – EasyControl Plus Minimális tisztítási ráfordítás – pirolízis-felszereltség Wi-Fi-hálózatba köthető készülék – Miele@home Egyszerűen a tökéletes eredményért – Automatikus programok Nagy tér és rugalmasság – 76 l-es sütőtér 5 szinttel Automatikus programok. Sütés a biztos siker tudatában . Finom ételek egy szempillantás alatt: sütemény, hal vagy hús – minden teljesen automatikusan elkészül. Miele@home – hálózatba kapcsolt készülékek. Okos hálózat. Tegye okossá életét: a Miele@home segítségével okosan hálózatba kapcsolhatja készülékeit – a több lehetőségért.
| Termék ID: | #3563999 |
| Alsó sütés: | Van |
| Alsó-felső sütés: | Van |
| Felolvasztás: | Nincs |
| Grill: | Van |
| Grill és légkeverés: | Nincs |
| Gyermekzár: | Van |
| Kijelző: | Van |
| Magasság: | 59.6 cm |
| Mélység: | 56.8 cm |
| Multifunkciós: | Igen |
| Szélesség: | 59.5 cm |
| Típus: | Elektromos sütő |
| Tisztítás: | Pirolitikus |
| Űrtartalom: | 76 liter |