Miele - H 2861 BP Grey (12144590)
0 / 5
0 / 5
Termékadatok Sütő – kombinálható design, hálózatba kapcsolás, pirolízis és FlexiClip sín. Szöveges kijelző vezérlőgombokkal – EasyControl Plus Minimális tisztítási ráfordítás – pirolízis–felszereltség Wi–Fi–hálózatba köthető készülék – Miele@home Egyszerűen a tökéletes eredményért – Automatikus programok Az ajtó lágyan nyílik és záródik – SoftOpen és SoftClose Tartozékok Sütőtepsi PerfectClean bevonattal (1) Univerzális tepsi PerfectClean bevonattal (1) Sütőrács (1) FlexiClip teljesen kihúzható sín (pár) (1) Kivehető tartórács (pár) (1)
| Termék ID: | #3564256 |
| Alsó-felső sütés: | Van |
| Grill: | Van |
| Kijelző: | Van |
| Magasság: | 59.6 cm |
| Mélység: | 56.8 cm |
| Multifunkciós: | Igen |
| Szélesség: | 59.5 cm |
| Tisztítás: | Pirolitikus |
| Űrtartalom: | 76 liter |