Miele - H 7164 B ED/CL CONT
0 / 5
0 / 5
Készülék típusa: Multifunkciós sütő, Energiaosztály: A+, Készülék típusa: Multifunkciós sütő
| Termék ID: | #3564357 |
| Energiaosztály: | A+ |
| Felolvasztás: | Van |
| Grill: | Van |
| Kijelző: | Van |
| Magasság: | 59.6 cm |
| Mélység: | 56.9 cm |
| Multifunkciós: | Igen |
| Szélesség: | 59.5 cm |
| Tisztítás: | Katalitikus |
| Űrtartalom: | 76 liter |