Miele - H 7262 B (11581200)
0 / 5
0 / 5
DirectSensor S vezérlés, PerfectClean, Automatikus programok, FlexiClip
| Termék ID: | #3564269 |
| Alsó sütés: | Van |
| Alsó-felső sütés: | Van |
| Gyermekzár: | Van |
| Kijelző: | Van |
| Magasság: | 59 cm |
| Mélység: | 55 cm |
| Multifunkciós: | Igen |
| Szélesség: | 560 cm |
| Típus: | Elektromos sütő |
| Tisztítás: | PerfectClean |
| Űrtartalom: | 76 liter |