Miele - H 7262 B GRGR
0 / 5
0 / 5
Szöveges kijelző szenzoros kezeléssel – DirectSensor S Rendkívül könnyű tisztítás – PerfectClean felszereltség Egyszerűen a tökéletes eredményért – Automatikus programok Nagy tér és rugalmasság – 76 l-es sütőtér 5 szinttel Könnyű kezelés minden szinten – FlexiClip teljesen kihúzható sín Automatikus programok Sütés a biztos siker tudatában Finom ételek egy szempillantás alatt: sütemény, hal vagy hús – minden teljesen automatikusan elkészül.
| Termék ID: | #3564366 |
| Alsó sütés: | Van |
| Alsó-felső sütés: | Van |
| Grill: | Van |
| Gyermekzár: | Van |
| Kijelző: | Van |
| Magasság: | 59.6 cm |
| Mélység: | 56.8 cm |
| Multifunkciós: | Igen |
| Szélesség: | 59.5 cm |
| Típus: | Elektromos sütő |
| Tisztítás: | PerfectClean |
| Űrtartalom: | 76 liter |