Miele - H 7840 BPX GRGR (11105990)
0 / 5
0 / 5
M Touch + MotionReact, Belső kamera, Pirolízis, Klímavezérlés, TasteControl, Fogantyú nélküli nyitás
| Termék ID: | #3564816 |
| Alsó-felső sütés: | Nincs |
| Felső sütés: | Nincs |
| Grill: | Van |
| Kijelző: | Van |
| Magasság: | 45.6 cm |
| Mélység: | 56.8 cm |
| Multifunkciós: | Igen |
| Szélesség: | 59.5 cm |
| Tisztítás: | Pirolitikus |