Samsung - NQ5B4513GBS/U3
0 / 5
0 / 5
Sütő, Űrtartalom: 50 L, MWO watt: 900 W, Kijelző típusa: LED (white), Beépített Wi-Fi: Igen, Áramforrás: 230 V / 50 Hz
| Termék ID: | #3564053 |
| Grill: | Van |
| Gyermekzár: | Van |
| Kijelző: | Van |
| Magasság: | 45.6 cm |
| Mélység: | 57 cm |
| Multifunkciós: | Igen |
| Szélesség: | 59.5 cm |
| Típus: | Elektromos sütő |
| Tisztítás: | Gőztisztítás |