Samsung - NV7B4445VAS/U3
5 / 5
5 / 5
Anyag/Kivitelezés Sütő típusa: Dual Cook Sütő színe: Rozsdamentes acél Ajtónyitási mód: Lenyíló ajtó Sütőajtó üvegezése: Dupla Csillapított ajtózáródás Hőmérséklet vezérlés: LED / Fehér Belső borítás: Kerámia zománc Vezérlés: Dupla számlap és érintés Tulajdonságok Gőzölés típusa: Természetes gőz Felső Grill Teljesítmény (Be/Ki): 1600 / 1100 W Alsó Grill: 1100 W Sütési Mód (Felső sütés + Hőlégkeverés) Sütési Mód (Nagy Grill) Sütési Mód (Eco Grill) Sütési Mód (Alsó Sütés + Hőlégkeverés) Hőlégkeverés: 1200 / 1200 W Tisztítási mód: Katalitikus Gőztisztítás Wi–Fi csatlakozás Automata Programok: Szimpla 40db / Dual Cook 10db Air Sous Vide Sütési idő beállítás Gyerekzár Sütési idő vége időzítő Óra Belső Világítás: 25W / 40W (Halogén) Belső Világítás (Elhelyezkedés): Felső / Oldalsó Világítás (Lámpa) Be/Ki Teljesítmény Áramellátás: 230–240 V ~ 50 Hz Teljesítmény: 3650 W(230 V)–3950 W(240 V) Energiahatékonysági osztály: A+ Sütő Hőmérséklet Beállítás (szimpla): 30~250 (Grill 100~270) Sütő Hőmérséklet Beállítás (Felső, Alsó): 40~250 °C Sütő Hőmérséklet Beállítás (Dupla): 40~250 °C Okos funkciók: Beépített Wifi Támogatott alkalmazások: SmartThings App támogatás Tartozékok Sütő Tálca: 1db Négyzet alakú sütőrács: 1db Teleszkópos sütősín: 1 szint (fél) Természetes gőz tálca Súly és méretek Hasznos kapacitás (teljes): 76 L Belső méret (Szé x Ma x Mé): 560 x 579 x 549 mm Külső méret (Szé x Ma x Mé): 595 x 596 x 570 mm Tömeg (Nettó): 36.1 kg
| Termék ID: | #3564742 |
| Alsó sütés: | Van |
| Alsó-felső sütés: | Nincs |
| Felső sütés: | Van |
| Grill: | Van |
| Grill és légkeverés: | Nincs |
| Gyermekzár: | Van |
| Hagyományos sütés energiafogyasztása: | 1.05 kWh/ciklus |
| Hőlégbefúvás: | Van |
| Kijelző: | Van |
| Légkeverés energiafogyasztása: | 0.71 kWh/ciklus |
| Magasság: | 59.6 cm |
| Mélység: | 57 cm |
| Multifunkciós: | Igen |
| Szélesség: | 59.5 cm |
| Típus: | Elektromos sütő |
| Tisztítás: | Katalitikus |
| Űrtartalom: | 76 liter |