Samsung - NV7B4545VAS/U3
0 / 5
0 / 5
Sütő, Légkeverés: 1200 / 1200 W, Wi-Fi csatlakozás: Igen, Teljes hasznos térfogat: 76 L, Áramforrás: 230 - 240 V ~ 50 Hz
| Termék ID: | #3564730 |
| Grill: | Van |
| Gyermekzár: | Van |
| Kijelző: | Van |
| Magasság: | 59.6 cm |
| Mélység: | 57 cm |
| Multifunkciós: | Igen |
| Szélesség: | 59.5 cm |
| Típus: | Elektromos sütő |
| Tisztítás: | Katalitikus |
| Űrtartalom: | 76 liter |